Занзібар. Індійський океан. Сафарі в Танзанії.

Головні враження подорожі


Дати турів


ComingSoon

Деталі подорожі


Як забронювати тур?

Написати нам і надіслати фото свого закордонного паспорта, телефон і емейл. Оплатити завдаток 500€ (по курсу Нацбанку на день оплати), а іншу частину не пізніше як за 10 днів до початку подорожі. Є можливість оплати в євро або доларах.

А що після бронювання?

Ми допомагаємо вам у виборі квитків (і покупці також), відповідаємо на всі питання, які у вас можуть виникнути перед мандрівкою. За тиждень до початку туру створюємо спільний чат всіх учасників, де пишемо всю необхідну інформацію, знайомимось, спілкуємося, відповідаємо на питання і чекаємо подорож.

З якого міста виліт?

Найкраще вилітати з Києва. Ми допоможемо вам підібрати найзручніший рейс. Також кооперуємо всіх учасників перед туром і можна почати подорож разом. Є можливість вильоту з інших країн.

У вартість туру включено


 • Три дні ВІП сафарі з проживанням в 4* готелях 2 дні (харучування повністю включено, по меню)
 • Входи в національні парки Serengeti (найбільший парк Танзанії з найбільшою кількістю тварин) і Ngorongoro.
 • Джип на нашу групу.
 • Внутрішній переліт Занзібар-Кіліманджаро-Занзібар
 • Проживання на Занзібарі в красивих інстаграмних готелях, з басейном і сніданками.
 • Всі трансфери по острову на приватній машині для нашої групи (6-8 людей) і трансфер з/в аеропорт
 • Детальний щоденний маршрут складений мандрівницею @with.olesia зі стажем 55 країн. Всі дні мандрівки наша група разом.
 • Снорклінг на Занзібарі в Індійському океані.
 • Індивідуальні екскурсії для нашої групи. Prison Island, прогулянка і всі локації у Стон Тауні, Slave Market (всі квитки включені)
 • Найкрасивіші і білосніжні пляжі Занзібару. Найінстаграмніші місця. Найсмачніші і цікаві ресторани.
 • Фото і відео звіт

У вартість не включено


 • Переліт (від 450€)
 • Віза (50$, ставиться по прильоту) -Харчування (окрім сніданків) і особисті витрати

Поширені запитання


Написати у WhatsApp або Instagram Оплатити завдаток 500€ (по курсу Нацбанку на день оплати) , і ми вносимо вас в групу. Іншу частину суми можна оплатити не пізніше, як за 10 днів до початку подорожі. Є можливість оплати в євро або доларах.

Учасників в групі 6+ гід Олександра. Вік учасників 16+ років. Найчастіше їздять дівчата або пари. Трохи рідше хлопці.

Віза в Танзанію ставиться по прильоту в аеропорту і коштує 50$. Є можливість оплатити карткою. Страхування обов’язкове і коштує від 200 гривень. Можемо допомогти з його оформленням.

Так, можливо з доплатою. Напишіть нам, щоб уточнити деталі

Ціна туру в євро, але можна оплатити і в гривні і в доларах, по курсу Нацбанку. Перший внесок 500€, а іншу суму можна оплачувати частинами, або повністю не пізніше як за 10 днів до початку подорожі.

Будуть і дуже активні дні і більш розслаблені. Вечори у нас часто вільні. У дні сафарі треба бути готовим до ранніх підйомів і по 5-7 годин в джипі по савані.

Можна дітям 14+ у супроводі дорослих.

Ми будемо жити в 4-зіркових лоджах на сафарі. По двоє осіб в номері. І змінюємо кілька готелів на Занзібарі. Детальний маршрут і фото готелів надсилаємо при бронюванні туру.

Ми повертаємо 100% вартості туру при надзвичайних ситуаціях (пандемії, природні катаклізми тд і якщо у вас позитивний корона тест ) окрім вартості авіаперельотів. Або міняємо дати вильотів на інші. Якщо у вас особисті причини відмінт туру, завдаток не повертається.

Напишіть у WhatsApp або Instagram

Вибрати інші


© 2021 WhereAgain.com