Bonjour, найромантичніше місто світу!

Головні враження подорожі


Дати турів


08/04/2022

3

дні

Олеся
Головний гід

Олеся

880

06/05/2022

3

дні

Олеся
Головний гід

Олеся

880

13/05/2022

3

дні

Олеся
Головний гід

Олеся

880

Деталі подорожі


Як забронювати тур?

Написати нам і надіслати фото свого закордонного паспорта, телефон і емейл. Оплатити завдаток 400€ (по курсу Нацбанку на день оплати), а іншу частину не пізніше як за 10 днів до початку подорожі. Є можливість оплати в євро або доларах.

А що після бронювання?

Ми купуємо вам квитки, відповідаємо на всі питання, які у вас можуть виникнути перед мандрівкою. За тиждень до початку туру створюємо спільний чат всіх учасників, де пишемо всю необхідну інформацію, знайомимось, спілкуємося, відповідаємо на питання і чекаємо подорож.

З якого міста виліт?

Виліт з Києва (але є можливість вилетіти і з інших міст). Також можна приєднатися до туру і учасникам, які проживають в інших країнах. Учасники зустрічаються перед туром і летять разом.

У вартість туру включено


  • Переліт з України в Париж і назад.
  • Три повні дні фотосесії з професійним фотографом
  • Трансфер з/в аеропорт
  • Детально складений маршрут with.olesia, який включає основні локації Парижа (а також маловідомі та інстаграмні). Найкращі ресторани і кафе.
  • Три ночі в красивих апартаментах (по двоє в номері) в центрі міста.
  • Реквізит для фото (квіти, круасани, багети тд)

У вартість не включено


  • Харчування і особисті витрати
  • Страхування (200 гривень)
  • Місцевий транспорт

Поширені запитання


Написати у WhatsApp або Instagram Оплатити завдаток 400€, і ми вносимо вас в групу. Іншу частину суми можна оплатити не пізніше, як за два тижні до початку подорожі.

Учасників в групі 7-9+ гід+фотограф. Вік учасників 18+ років. Найчастіше їздять дівчата або пари.

В цьому турі поселення по двоє в номері.

У Францію можна їхати по біометричному паспорту. Страхування обов‘язкове.

Ціна туру в євро, але можна оплатити і в гривні і в доларах, по курсу нацбанку. Перший внесок 400€, а іншу суму можна оплачувати частинами, або повністю не пізніше як за ва тижні до початку подорожі.

Ми будемо багато гуляти, зупиняючись на фотосесії біля різних локацій. Також перерви на обід-вечерю. Можна відлучится, сходити в музей або по магазинах, а потім знову приєднатися до групи.

Вік учасників туру від 18 років.

Ми будемо жити в красивих, комфортних апартаментах. По двоє осіб в номері. Марштут і фото надсилаємо при бронюванні туру.

Ми віддаємо 100% вартості туру при надзвичайних ситуаціях (пандемії, природні катаклізми тд) Якщо ви забронювали тур, а потім відміняєте, то повертається вся сума, окрім 400€ завдатку, або ви можете обрати безкоштовно іншу дату, якщо повідомляєте не пізніше, як за два тижні до початку туру

Напишіть у WhatsApp або Instagram

Вибрати інші


© 2021 WhereAgain.com